M35C686K025BZSS datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    M35C686K025BZSS
  • Производитель
    Tansitor Electronics
  • Описание
    Tansitor Electronics M35C686K025BZSS Capacitance: 68 uF Voltage Rating: 25 V ESR: 4.3 Ohms Tolerance: 10 % Termination Style: SMD/SMT Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Mfr Case Code: C Case Case Length: 21.2 mm Case Width: 8 mm Case Height: 7.5 mm Series: M35 Product: Tantalum Wet SMD/SMT Molded Case Dimensions: 8 mm W x 21.2 mm L Height: 7.5 mm Type: Wet Tantalum Capacitors SMD, Molded Case